Сан-Франциско

Морські леви Сан-Франциска – mon amour

lev_13

Ліниві, крикливі, товсті. Морські леви у Сан-Франциско, мабуть, найповажніші істоти міста. Їх дбайливо доглядають, не дозволяють шуміти поруч та турбувати цих лентюхів.

lev_18 lev_17

Щодня – з ранку і до ночі – натовпи туристів приходять сюди, аби побачити, як на сонці ліниво ніжаться ссавці. Вони – справжні королі пристані 39 (Pier 39). І морські леви про це чудово знають. Як і те, що відомим туристичним місцем пристань стала саме завдяки їм.

lev_5

lev_4

lev_3

lev_11 lev_1 lev_2

Часом здається, що вони навмисно позують, як тільки бачать об’єктиви фотокамер.

lev_14 lev_10 lev_9 lev_12

Морські леви часто сваряться, не можуть поділити місце. Виграє той, хто вдався розміром. Бачила, як один лев просто зіштовхнув іншого у воду. Кумедно.

lev_7

lev_8

Морські леви живуть однією великою сім’єю. Але є, звісно, й одинаки. Ну, не подобається йому бути одним із морських левів! Йому хочеться бути єдиним і неповторним!

lev_16 lev_15 lev_20 lev_21

Вперше морські леви з’явились тут у 1989 році. Тоді їх було небагато – лише 150. Чому вони з’явились у Сан-Франциско, теж невідомо. Як і те – звідки мігрували. Зараз, за різними даними, їх тут до 1500. І вони – найбільші улюбленці як місцевих, так і туристів.

lev_19

lev_6